Uye Girisi
  Yeni Uyelik
 0212 549 39 42

Hakkımızda
Ana Sayfa > Hakkımızda
Platanus Paysage Projet markası 2001 Ağustos ayından itibaren her geçen gün kendini geliştirerek, kalitesinden ödün vermeyerek, emprenyeli çam, Thermowood, iroko, sapelli vb. ağaçlardan  peyzaj elemanları üretmektedir. Emprenyeli ürünlerimizin tamamı vakumla basınç sistemi ile istenilen üç ayrı renkte (su bazlı yeşil, kahverengi veya solvent bazlı şeffaf) yapılmaktadır.

Ürettiğimiz ve stoğumuzda bulundurduğumuz peyzaj elemanları arasında çit çeşitleri, köprü, kuş yuvası, farklı model ve boyutlarda saksı, kafes, köpek kulübesi, yer döşemesi (deck), bank, piknik masası, farklı kalınlık ve boyda kütük çeşitlerini sayabiliriz. Ürünlerimiz müşterilerimizin isteği doğrultusunda demonte veya yerinde uygulamalı olarak satışa sunulmaktadır. Bahçe aksesuar ve elemanlarının yanı sıra pergola, kameriye, malzeme kulübesi, kümes, çocuk oyun grupları, çocuk oyun evi gibi ahşap malzemelerde tasarlayıp uygulamaktayız.
Platanus Peyzaj Elemanlarının ürettiği ahşap malzemeler çürümeye, böceklenmeye ve mantarlaşmaya karşı 10 yıl garantimiz altındadır.
Ürünlerimiz istendiği taktirde boyanabilir veya cilalanabilir.
 
KATEGORİLER
silka lake ve memran kapak,dolap kapak imalatı,dolap kapağı
Yukarı